Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie

Aktualności

08 kwietnia 2020 14:57 | Aktualności

Akcja: „Osobno, ale wciąż razem”. Przyłącz się!

Szkoła to nie budynki, nie sale lekcyjne, ale przede wszystkim ludzie: uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły i rodzice. To społeczność, którą łączą rozmaite relacje i silne więzy. Obecnie już od niemal miesiąca społeczność nasza wystawiona jest na ciężką próbę odosobnienia, co podyktowane jest troską o nasze wspólne bezpieczeństwo. Nic zatem dziwnego, że tęsknimy za sobą nawzajem. Z tej tęsknoty zrodził się pomysł akcji „Osobno, ale wciąż razem”.

Akcja polega na stworzeniu kolażu zdjęć wszystkich członków społeczności szkolnej, przedstawiających jak spędzają oni czas izolacji domowej. Niech wszyscy prześlą swoje zdjęcie (tylko jedno) na maila szkoły: zslubiejewo@op.pl, wpisując w temacie tytuł akcji, a my stworzymy z nich kolaż, który połączy nas wszystkich.


Czas przesyłania zdjęć: do 19 kwietnia.

Co Wy na to? Ilu z nas uda się połączyć razem? Czekamy na Wasze zdjęcia!

 

Anna Parys

Przeczytano: 236 razy. Wydrukuj|Do góry

baner_stopka