Witamy na stronie internetowej ZS CKR w Starym Lubiejewie :)::Nasza szkoła zmienia się dla Was :)::Witamy na stronie internetowej ZS CKR w Starym Lubiejewie :)::Nasza szkoła zmienia się dla Was :)::Witamy na stronie internetowej ZS CKR w Starym Lubiejewie :)

Kursy na kwalifikacje

 

Plany zajęć na Kwalifikacyjnych Kursach Zawodowych (R.3 i R.16) w roku szkolnym 2016/17.
 

 

 KURS  ROLNICZY, BEZPŁATNY, DLA DOROSŁYCH - trwa nabór!

 

Trwa u nas nabór na nowy kurs przygotowujący do egzaminu na kwalifikację R.3 – zawód rolnik. Kurs jest zaoczny, bezpłatny, dla osób pełnoletnich.

W ramach kursu bezpłatna nauka jazdy ciągnikiem na kategorię T. Wszystkie egzaminy na kwalifikację są w naszej szkole. Tylko jedna kwalifikacja i uzyskuje się zawód i uprawnienia rolnicze niezbędne do otrzymania dotacji.

Rozpoczęcie kursu odbędzie się pod koniec września. Proszę składać wnioski na kurs. Można je można pobrać z naszej strony internetowej.(http://lubiejewo.pl/cms/14218/kursy_na_kwalifikacje).

 

Zapraszamy!!!

 


Informatory dla kwalifikacji R.3. i R.16 - warto zajrzeć:
 
 


KURS  KWALIFIKACYJNY W ZAWODZIE ROLNIK.

 

Bezpłatne kursy kwalifikacyjne, po reformie szkolnictwa zawodowego, od 1.09.2012 roku, zastępują dotychczasowe technika uzupełniające oraz szkoły policealne.

Zgodnie z tą reformą, każdy zawód został podzielony na tzw. kwalifikacje. Są zawody jedno, dwu i maksymalnie 3 - kwalifikacyjne. Zdanie odpowiednich kwalifikacji (1, 2 lub 3) oznacza uzyskanie tytułu zawodoweg (robotniczego lub technika).


Organizowany przez nas kurs na tzw. kwalifikację R3 (zawód - rolnik) będzie przygotowywał do egzaminu na poziomie dawnej zsz - rolnik. Druga część kursu będzie umożliwiała zdanie egzaminu z kwalifikacji R.16 - technik rolnik.


Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 

 


Do pobrania:

Wniosek na kurs R.3. i R.16. - w formacie .pdf.

{file41648}

Dodatkowe informacje do wniosku na R3 - ważne!


 
 
 

Dodatkowe informacje pod nr telefonu: 29 74 532 66

baner_stopka