Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie

Kursy na kwalifikacje

 

Egzaminy zawodowe - sesja styczeń - luty 2021

 

Szanowni Państwo, słuchacze kwalifikacyjnych kursów zawodowych RL.03 i RL.16!

 

Informuję, że w zakadce "Egzamin z kwalifikacji" znajdują się informacje o egzaminach zawodowych w sesji egzaminacyjnej styczeń - luty 2021.

 

A. Sakowicz
Informacje na temat Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych (KKZ) prowadzonych przez ZS CKR w Starym Lubiejewie:
 

Kursy są bezpłatne, zaoczne, dla osób pełnoletnich. Zjazdy odbywają się w piątki od godz. 14 i w soboty od godz.8 (zazwyczaj co 2 tygodnie), część zajęć może odbywać się online.

Potrzebne dokumenty, aby zostać słuchaczem kursu : wniosek na kurs (dostępny na stronie internetowej szkoły w załączniku do tej wiadomości), zaświadczenie od lekarza medycyny pracy o braku przeciwwskazań do wykonywania zawodu rolnika, PKK (profil kandydata na kierowcę) jeżeli słuchacz nie posiada prawa jazdy kat.T lub B+E.


KURS na kwalifikację ROL.04

"prowadzenie produkcji rolniczej"

 

Szanowni Kandydaci na kwalifikacyjne kursy zawodowe w kwalifikacji ROL.04!


Obecnie trwa nabór na kwalifikacyjny kurs zawodowy (kkz) w kwalifikacji ROL.04 - prowadzenie produkcji rolniczej. Kwalifikacja ROL.04 zastąpiła isniejące do tej pory kwalifikacje R.03 oraz RL.03. Od roku 2021 można prowadzić kursy tylko wg tzw. podstawy programowej z roku 2019, która wprowadziła podział zawodów na kwalifikacje oznaczane trzyliterowym symbolem (np. właśnie ROL.04). Zakres treści programowych jest bardzo podobny do poprzednich podstaw programowych i oczywiście kwalifikacja ROL.04 jest podstawą do uzyskania uprawnień rolniczych i zdobyciu zawodu rolnika.


Rozpoczęcie kursu planujemy we wrześniu 2021 roku.


Zapisy przyjmowane są w sekretariacie szkoły (tel. 29 74 532 66). 


Do pobrania:

  Wniosek na kurs ROL.04 w formacie word.

  Wniosek na kurs ROL.04 w formacie pdf.


 
 
 

Dodatkowe informacje pod nr telefonu: 29 74 532 66

baner_stopka