12 grudnia 2021 22:43 | Aktualności
10 grudnia klasa 3B4 ZS CKR w Starym Lubiejewie pod opieką wychowczyni oraz p. kierownik internatu Łucji Mingi - wybrała się na lodowisko do Ostrowi Mazowieckiej. Dla wielu był to już kolejny pobyt, ale niektórzy na lodzie stawiali dopiero swoje pierwsze kroki. Niemniej jednak, zarówno początkujący, jak i zaawansowani chętnie korzystali z pingwinków i fok do nauki jazdy.
Jak na prawdziwych dżentelmenów przystało, chłopcy zaprosili wychowawczynię – panią Małgorzatę Wójcicką na przejażdżkę wokół lodowiska, oczywiście na honorowym miejscu – na grzbiecie foki. Później były jeszcze rundy w zaprzęgu, „jaskółki”, piruety i ogólnie dużo śmiechu i dobrej zabawy. W kilku przypadkach nie obyło się bez bliskiego spotkania z taflą lodu. Na szczęście upadki były niegroźne.
Po zakończeniu jazdy na lodzie udaliśmy się spacerkiem do pobliskiej pizzerii, gdzie czekała już na nas gorąca i pyszna pizza.
Najedzeni i w dobrych humorach wróciliśmy do szkoły i teraz z niecierpliwością czekamy na kolejną wycieczkę.
M. Wójcicka
Montaż filmu: uczniowie kl. 3B4