Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie

Archiwum - Aktualności

12 kwietnia 2014 00:35

Pozdrowienia od praktykantów z Niemiec.

Serdeczne pozdrowienia ślą swoim kolegom, koleżankom, pracownikom szkoły, rodzinie i znajomym (niekoniecznie w tej kolejności) uczniowie szkoły i ich opiekunowie przebywający na 2-tygodniowych praktykach w Paderborn (Północna Nadrenia Westfalia).

Program praktyk jest napięty, niewiele tu czasu na odpoczynek, ale ileż można się nauczyć, ile zobaczyć, ile zwiedzić i doświadczyć! Atmosfera wspaniała, humory dopisują, a Niemcy doceniają zapał naszej grupy, zainteresowanie i zaangażowanie chłopców podczas zajęć.

Ci z kolei chwalą sobie zwłaszcza takie atrakcje jak Autostadt (park samochodowy i muzeum koncernu Volkswagena), gdzie mogli zobaczyć i wypróbować samochody wszystkich marek tego koncernu od początku jego istnienia do najnowszych modeli, a także HeidePark, ogromny park rozrywki z największymi i najszybszymi w Niemczech kolejkami górskimi - ależ adrenalina! Wracamy za parę dni, wtedy zdamy szerszą relację ;)

Auf Wiedersehen!


A. Parys - tekst i foto

Przeczytano: 1246 razy. Wydrukuj|Do góry

Pozdrowienia od praktykantów z Niemiec,

baner_stopka