Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie

Archiwum - Aktualności

30 października 2013 16:08

Na gokartach w BLUE CITY.

Wtorek, 29 października 2013r. godz. 7.45, warsztaty Zespołu Szkół CKR.


20 uczniów klasy II BT, 10 uczniów klasy III BT oraz 2 uczniów klasy II BTR pod opieką wychowawczyń Anny Wierzbowskiej i Małgorzaty Sówki wyruszyło do Warszawy do Centrum Kartingowo-Biznesowego GRAND PRIX w BLUE CITY. Ich cel to tor kartingowy.


GRANDPRIX w BLUE CITY

W Centrum zostaliśmy przywitani przez Pana Roberta Rogowskiego, który pokazał nam tor i przedstawił program imprezy. Na początek każdy z uczniów musiał się zarejestrować, by stać się pełnoprawnym zawodnikiem i by móc wziąć udział w kwalifikacjach. Po wprowadzeniu danych wszystkich uczestników odbyło się szkolenie na temat bezpieczeństwa na torze oraz instruktaż obsługi sprzętu. Następnie uczniowie zostali podzieleni na sześcioosobowe grupy i rozpoczęła się zabawa. Po przejazdach treningowych rozpoczęły się rundy kwalifikacyjne. Emocje na torze wzrastały z każdą minutą. Zawodnicy śledzili czasy swoich kolegów w napięciu na monitorach, gdyż tylko sześciu najlepszych mogło zakwalifikować się do wyścigu finałowego. W finale zmierzyli się ze sobą: Adrian Radomski, Adam Todzio, Kacper Ojdana, Jacek Jastrzębski, Marcin Gałązka i Mariusz Zakrzewski. Po zaciętej walce na podium stanęli Jacek Jastrzębski (III miejsce), Marcin Gałązka (II miejsce) i Adrian Radomski (I miejsce). Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe medale.


KINO 5D EXTREME

Wyścigi na torze to nie jedyna atrakcja dnia. Podczas gdy jedni jeździli, inni oglądali wybrane przez siebie seanse w kinie 5D.  Przejażdżka „Kolejką górską” dostarczyła niektórym nie lada emocji….Uśmiech.

Po tak olbrzymiej dawce adrenaliny chłopaki poczuli wilczy apetyt. Na szczęście barów szybkiej obsługi w BLUECITY nie brakowało.Mrugnięcie

I już ostatni punkt programu - hit każdej wycieczki, czyli nieodzowny McDonald’s.Śmiech

 

Tekst, foto i filmowanie – M. Sówka


 

Przeczytano: 1664 razy. Wydrukuj|Do góry

Na gokartach w BLUE CITY.

baner_stopka