Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie

Archiwum - Aktualności

18 czerwca 2013 20:18

Klasa 2BT spływała Krutynią...

14 czerwca uczniowie klas II BT i III BTH pod opieką J. Taraszkiewicza i A. Zając wzięli udział w spływie kajakowym rzeką Krutynią.

„Cisza, słońce prześwietla krystalicznie czystą wodę, ryby buszują w wodorostach. Wysoko na niebie kołuje orzeł bielik, odkładamy wiosła, by w spokoju nacieszyć się pięknem przyrody, szybki nurt unosi kajak. Trudno wyrobić się na zakrętach wąskiego strumienia. Po raz kolejny kajak ląduje dziobem w trzcinie.  ...”  - słowa z folderu reklamowego pokrywały się z prawdą. Widoki przepiękne a kajaki najczęściej lądowały dziobami w trzcinie. Trzeba się było trochę potrudzić, aby płynęły dobrze. Humory dopisywały.

W polowie trasy, na postoju zorganizowano ognisko. Po posiłku popłynęliśmy dalej. Wycieczka się udała. Uczniowie zadowoleni deklarowali powrót na szlak w następnym roku .

 

A. Zając

Foto: J. Taraszkiewicz, T. Parys

Przeczytano: 1550 razy. Wydrukuj|Do góry

Klasa 2BT spływała Krutynią...

baner_stopka