Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie

Archiwum - Aktualności

21 maja 2013 17:10

Wycieczka klasy 3EZ do Gołotczyzny i Opinogóry.

Od kilku lat stało się wnaszej szkole już zwyczajem, że klasy ZS kończące szkołę zapoznają się z miejscem zdawania przez nich egzaminów praktycznych. Dla nas takim miejscem jest Zespół Szkół CKR w Gołotczyźnie.


Dziś byliśmy tam wraz z grupą chłopców i opiekunami: Panem Janem Blochem, Krzysztofem Markowskim i niżej podpisanym. Oprowadzał nas po terenie nauczyciel przedmiotów zawodowych, Pan Tadeusz Matejski. Widzieliśmy halę, a w niej stanowiska do egzaminów i poletka, na których uczniowie będą pracować z podpiętymi maszynami rolniczymi.

Mieliśmy też możliwość zobaczyć i posłuchać krótkiego wykładu na temat dżdżownic kalifornijskich.

Wyjazd był też okazją do zwiedzenia Muzeum Romantyzmu w Opinogórze. Pałac i otoczenie są piękne, zwłaszcza o tej porze roku. Mieliśmy przewodnika, który oprowadził nas po Pałacu i omówił historię zamieszkującej go rodziny Krasińskich. POLECAM!!!!
Lekko zmęczeni wróciliśmy do Lubiejewa

 

Tekst i foto: A. Barchanowicz

Przeczytano: 1566 razy. Wydrukuj|Do góry

Wycieczka klasy 3EZ do Gołotczyzny i Opinogóry.

baner_stopka