Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie

Archiwum - Aktualności

23 października 2012 22:08

Porządkowanie starego poligonu do nauki jazdy, nowa posadzka w remontowanej hali warsztatowej.

Jak zapewne większość z was zauważyła, w szkole prowadzonych jest wiele prac mających na celu poprawę warunków nauki i pracy. Część prac jest i w najbliższej przyszłości będzie prowadzona w budynku szkoły, część - poza nim.

 

Obecnie trwają prace przy remoncie oczyszczalni ścieków oraz prace budowlane (prowadzone od około miesiąca) na terenie hali warsztatowej. Te prace trudniej wam dostrzec, dlatego zamieszczam tę informację.

 

W hali w ostatnim czasie była wylewana przez specjalistyczną firmę nowa posadzka. Obok hali, na tzw. poligonie do nauki jazdy (od kilku lat nieużywanym) uczniowie pod kierunkiem nauczycieli zajęć praktycznych wyrwali (dosłownie) ciągnikiem z ziemi 510 opon, które były tam wkopane. Teren jest porządkowany i przygotowywany... ale to na razie tajemnica, na coŚmiech.

 

W dniu dzisiejszym "siedmiu wspaniałych" z klasy 3BTH załadowało pierwszą partię (220 szt.) opon na samochód firmy, która zajmuje się ich (opon oczywiście) recyklingiem (dbamy o środowisko naturalne w szkole!). Praca była bardzo ciężka, stąd wielkie podziękowania dla chłopaków z 3BTH!

Na zdjęciach możecie obejrzeć przebieg tych prac, a temat remontów będzie wracał co jakiś czas...

 

 

A. Sakowicz

Foto: A. Barchanowicz

Przeczytano: 1478 razy. Wydrukuj|Do góry

Porządkowanie starego poligonu do nauki jazdy, nowa posadzka w remontowanej hali warsztatowej.

baner_stopka