Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie

Archiwum - Aktualności

28 września 2012 19:50

CEKiN - wyjazd edukacyjny do Białowieży.

W ramach realizacji projektu CEKiN klasa 3BTH wraz z opiekunami: A. Barchanowiczem i A. Sakowiczem wybrała się do Białowieży.

 

Celem wyjazdu było zwiedzanie Muzeum Przyrodniczo - Leśnego działającego przy Bialowieskim Parku Narodowym oraz Pokazowego Rezerwatu Żubrów.

Dzięki fantastycznemu przewodnikowi, Panu Tomkowi, dowiedzieliśmy się bardzo dużo o unikatowym na skalę światową programie ochrony żubrów w Polsce, o wielkiej róznorodności przyrodniczej lasów Białowieskiego parku Narodowego, zobaczyliśmy z bliska niektóre gatunki zwierząt mieszkających w Parku: żubry, jelenie, łosie, wilki, żubronie, sarny, dziki.

 

Wyjazd był bardzo udany i mimo, że rano wyjeżdżaliśmy z Lubiejewa w strugach deszczu, pogoda okazała się dla nas łaskawa, przestało padać i nawet czasami pojawiało się slońce :). Pan Michał, nasz kierowca, spisał się świetnie i bezpiecznie przywiózł nas do domu.

Na zdjęciach i filmiku możecie obejrzeć, co widzieliśmy...

 

A. Sakowicz

Foto: . Barchanowicz

 

Przeczytano: 1917 razy. Wydrukuj|Do góry

CEKiN - wyjazd edukacyjny do Białowieży.

baner_stopka