Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::60 - lecie szkoły - Zjazd Absolwentów - 15 czerwca 2018::60 - lecie szkoły - Zjazd Absolwentów - 15 czerwca 2018

Archiwum - Aktualności

20 września 2012 21:28

Agrinatura - wyjazd do Warszawy.

Ostatnie spotkanie uczestników AgriNatury odbyło się 19 września, był to wyjazd do Warszawy, podczas którego uczestnicy odwiedzili Sejm, Urząd Marszałkowski oraz Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 W Sejmie dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy na temat naszego kraju a także mieliśmy okazję zwiedzić siedzibę naszego Parlamentu, który do tej pory mogliśmy tylko oglądać w telewizji. Niestety nie mieliśmy okazji porozmawiać z żadnym z polityków.

Następnie przenieśliśmy się do Urzędu Marszałkowskiego, gdzie  spotkaliśmy się z przedstawicielami różnych Wydziałów, dyskutowaliśmy z nimi i zadawaliśmy pytania, wynieśliśmy bardzo dużo wiedzy z tego spotkania.

Kolejną atrakcją była wizyta w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Tam wiele dowiedzieliśmy się na temat rolnictwa, a także wcieliliśmy się w role Ministrów Krajów Europejskich i przeprowadzaliśmy dyskusję o płatnościach  "Zielonych".

 

Wszędzie czuliśmy się bardzo sympatycznie, dostaliśmy wiele upominków i ulotek informacyjnych. W programie był też obiad dla wszystkich uczestników i opiekunów.

Spotkania te były ostatnią szansą na zdobycie punktów w programie AgriNatura, były też decydujące o wygranej i wyjeździe najlepszej grupy do Monachium. O wynikach dowiemy się niebawem:). 

 

Magdalena Kujawińska (IV TAK)

Foto: A. Kacperczyk

Przeczytano: 1313 razy. Wydrukuj|Do góry

Agrinatura - wyjazd do Warszawy.

baner_stopka