Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie

Archiwum - Aktualności

23 maja 2012 23:03

Klasa 3EZ na wycieczce w Gołotczyźnie - 23.05.2012

W dniu 23 maja 2012 roku uczniowie klasy III EZ uczestniczyli w wycieczce do ośrodka egzaminacyjnego w Gołotczyznie, gdzie na początku lipca będą zdawać etap praktyczny egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Zapoznali się z miejscem przeprowadzania egzaminu, poletkiem, gdzie będą pracować maszynami (na załączonych zdjęciach szkolenie odbywali uczniowie miejscowej szkoły). Podczas zwiedzania terenu szkoły poznali hodowlę  dżdżownicy kalifornijskiej.

 

W drodze powrotnej w planach mieliśmy zwiedzanie Muzeum Romantyzmu w Opinogórze ale ze względu na dużą liczbę wycieczek i czas oczekiwania musieliśmy zrezygnować z tego zamiaru.

 

W ramach rekompensaty zajechaliśmy do miejscowości Żabin Karniewo, gdzie znajduje się firma ROL-BRAT Załęscy - diler maszyn rolniczych firmy JOHN DEERE. Zwiedzaliśmy park maszyn i podziwialiśmy maszyny i ciągniki rolnicze marząc o takich w naszej szkole (może niedługo te marzenia się spełnią?).

 

K. Markowski

Foto: K. Markowski

Przeczytano: 2351 razy. Wydrukuj|Do góry

Klasa 3EZ na wycieczce w Gołotczyźnie - 23.05.2012

baner_stopka