Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie

Archiwum - Aktualności

22 września 2016 20:29

Życie w internacie nabiera tempa:).

Jak wiecie, z początkiem tego roku szkolnego rozpoczął działalność nasz szkolny internat. W pięknie wyremontowanych wnętrzach dwóch kondygnacji Budynku C zamieszkało, póki co, 15 osób. W październiku i listopadzie przybędą kolejni, którzy zasiedlą internat na okres zimowy.


O życiu w internacie można by powiedzieć wiele, ale na pewno nie to, że jest monotonne. Do dyspozycji naszych wychowanków jest świetlica, wyposażona w stół bilardowy i tenisowy, a także konsola XBOX oraz sala telewizyjna. Już niedługo przyjadą też sprzęty sportowe: profesjonalny orbitrek, steper i stół do tenisa stołowego. Jeszcze w tym roku będziemy mieli też własną siłownię zewnętrzną... już nie możemy się doczekaćUśmiech Więcej o naszych wychowankach i wychowawcach już wkrótceUśmiech.A. Parys - kierownik internatu (FB naszej szkoły)

Foto: M. Król Jankowska, A. Parys

Przeczytano: 1677 razy. Wydrukuj|Do góry

Z życia internatu - 09.2016.

baner_stopka