Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie

Archiwum - Aktualności

25 stycznia 2016 16:04

Na nartach w Rybnie.

Stało się już prawie tradycją, że co roku grupa uczniów naszej szkoły wyjeżdża zimą na narty. Tradycję uszanowaliśmy również tej zimy. Grupa 18 uczniów (w tym jedna uczennicaUśmiech) oraz dwoje opiekunów wyjechali do Stacji Narciarskiej Rybno, aby zasmakować "białego szaleństwa". Wiekszość uczestnikow wycieczki nigdy nie jeździła na nartach, dlatego rozpoczęliśmy od podstawowego szkolenia, które prowadził przemiły instruktor, pan Sławek (dziękujemyUśmiech).

Po szkoleniu rozpoczęły się zjazdy. Jednym szło lepiej, innym trochę gorzej, ale każdemu udało się wjechać chociaż raz na górkę wyciągiem talerzykowym i chociaż raz z niej zjechać...Uśmiech. Na dodatek obyło się bez kontuzji, choć "przewrotek" nie brakowało.

 

Wycieczkę zorganizowała nauczycielka wf, pani Ola Jakubczyk - Bajorek, a niżej podpisany z przyjemnością wziął w niej udział. W drodze powrotnej padło pytanie, kiedy następny wyjazd?... Myślę, że niedługo.Uśmiech

 

PS.

Polecam stok w Rybnie do nauki jazdy na nartach - jest blisko (ok. 50 km od Lubiejewa), jest bezpieczny, pracują na nim wykwalifikowani instruktorzy, a śniegu prawie nigdy nie brakuje, bo jest sztucznie naśnieżany (stok oczywiście:)).

 

Tekst i foto: A. Sakowicz

Przeczytano: 1127 razy. Wydrukuj|Do góry

Rybno 2016.

baner_stopka