Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::60 - lecie szkoły - Zjazd Absolwentów - 15 czerwca 2018::60 - lecie szkoły - Zjazd Absolwentów - 15 czerwca 2018

Archiwum - Aktualności

22 grudnia 2015 08:07

Finał akcji „Nasza szlachetna paczka”.

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Trwają gorączkowe przygotowania: sprzątanie, gotowanie, zakupy, ubieranie choinki…. Jednak nie dla wszystkich jest to radosny okres. Są wśród nas rodziny, które zmagają się z trudnościami finansowymi, które dotknęło bezrobocie lub nieszczęśliwe zdarzenie losowe, w wyniku czego nie są w stanie ponieść dodatkowych wydatków związanych z organizacją Świąt. Być może strona materialna nie jest w tym okresie najważniejsza, ale jak wytłumaczyć dziecku, że do niego w tym roku Święty Mikołaj nie przyjdzie?

Jak co roku postanowiliśmy wesprzeć najbardziej potrzebujących z naszego środowiska. Zorganizowana przez panią Annę Zając akcja „Nasza szlachetna paczka”, w ramach której zbieraliśmy artykuły spożywcze z wydłużonym terminem przydatności do spożycia, środki chemiczne oraz zabawki, zakończyła się pełnym sukcesem. Z zebranych w ramach akcji artykułów przygotowanych zostało 15 paczek. Część z nich została w dniu dzisiejszym, tj. 21 grudnia 2015 r., przekazana do Zespołu Szkół Specjalnych na ręce Pani Dyrektor Joanny Madej, a inne trafiły bezpośrednio do potrzebujących rodzin z naszego środowiska lokalnego.

 

Wszystkim osobom, które wsparły naszą akcję, składamy serdeczne podziękowania zarówno w imieniu własnym, ale przede wszystkim w imieniu osób, które otrzymały paczki. A całej społeczności szkolnej życzymy zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych radości i spokoju, spędzonych w rodzinnej atmosferze.

 

Szczególne podziękowania kierujemy do uczennic klasy IIIPT oraz uczniów klasy IVBT za pomoc i zaangażowanie.

 

M. Sówka

Foto: A. Barchanowicz

Przeczytano: 773 razy. Wydrukuj|Do góry

Szlachetna paczka 2015.

baner_stopka