Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie

Archiwum - Aktualności

10 lutego 2015 16:31

Klasa 2BT na nartach w Rybnie.

Klasa 2BT wraz z wychowawczynią Marią Konarzewską oraz niżej podpisany wybrali się na narty. Celem był położony najbliżej Lubiejewa stok narciarski - Rybno - niedaleko Łomży. To mała stacja narciarska, ale idealna do stawiania pierwszych kroków w niełatwej sztuce szusowania na nartach.

Te pierwsze kroki postawiła zdecydowana większość chłopaków z 2BT (tylko dwóch już wcześniej jeździło na nartach) oraz ich wychowawczyni. Pod czujnym okiem przemiłego instruktora, Pana Rafala Dmochowskiego początki narciarstwa okazały się nie takie straszne, jakby się wydawałoUśmiech. Po dwugodzinnym szkoleniu instruktor pozwolił nam wjechać wyciągiem na górę i zaczęły się zjazdy. niektóre zakończone (niegroźnymi) upadkami, ale jak mówi przysłowie, "Jak się nie przewrócisz, to się nie nauczysz"Uśmiech.

Wraz z upływającym czasem technika jazdy u zdecydowanej większości adeptów narciarstwa poprawiala się, co było widać "gołym okiem". Pani Konarzewska zjechała ze szczytu góry trzy razy...Uśmiech.

 

Dziękuję klasie 2BT i jej wychowawczyni za możliwość wspólnego wypadu na narty. Bawiłem się świetnie i mam nadzieję, że chociaż niektórzy z uczestników wycieczki powrócą w przyszlości na stok, żeby szlifować swoje narciarskie umiejętnościUśmiech.

 

Tekst i foto: A. Sakowicz

Przeczytano: 1251 razy. Wydrukuj|Do góry

Klasa 2BT na nartach w Rybnie.

baner_stopka