Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie

Archiwum - Aktualności

02 grudnia 2014 19:58

Mistrzostwa Szkoły w bilardzie.

Listopad upłynął w naszej szkole pod znakiem ulubionej gry uczniów (i nie tylkoUśmiech) - bilarda. W tym miesiącu bowiem odbyły się Mistrzostwa Szkoły w bilardzie, których pomysłodawcą i organizatorem był pan Daniel Zgleszewski. To on również czuwał nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek. Łącznie w Mistrzostwach wzięło udział 60 zawodników z całej szkoły. Świetlica szkolna nigdy nie była tak oblegana, jak w tych dniachUśmiech.

 

W pierwszej rundzie odbyły się mistrzostwa klas, w których zostali wyłonieni najlepsi bilardziści z każdej klasy. Oto oni:

1 BTa – Krystan Pych, Michał Szulborski, Paweł Kosewski

1 BTb – Rafał Karamuz, Robert Pecko, Rafał Kamrat

1 PT – Łukasz Prusik, Anna Karwowska, Andrzej Stańczuk

1 EZ – Damian Waracki, Paweł Pecura

2 BT - Damian Gniazdowski, Andrzej Składanowski, Przemysław Biały

2 PT – Piotr Grochowski, Olgierd Rychlik, Michał Czerwonka

3 BT – Paweł Algrzym, Adam Todzio, Adrian Litwa

3 BTP – Michał Nieskórski, Michał Świerżewski

3 EZ – Mateusz Tomaszewski, Sebastian Sandomierski

4 BT – Mateusz Norberczuk, Damian Piórkowski, Marcin Łuniewski

4 BTN – Mateusz Pętkowski

 

Tych 28 zawodników zagrało w drugiej rundzie Mistrzostw. Grając  systemem „do dwóch przegranych meczów” udało się wyłonić spośród nich ośmiu najlepszych, którzy zagrali  w ścisłym filnale. Odbył się on we wtorek, 2 grudnia, a zagrali w nim: Adrian Litwa (3 BT), Marcin Łuniewski (4 BT), Przemysław Biały (2 BT), Paweł Algrzym (3 BT), Damian Gniazdowski (2 BT), Łukasz Prusik (1 PT), Robert Pecko (1 BTb) i Anna Karwowska (1 PT).


Najlepszymi okazali się:

I miejsce – Damian Gniazdowski,

II miejsce – Łukasz Prusik,

III miejsce – Paweł Algrzym.

 

Po zakończonych Mistrzostwach zwycięzcom pogratulował dyrektor Tadeusz Budzisz oraz organizator Mistrzostw, Daniel Zgleszewski. Oficjalne wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się na apelu szkolnym w środę, 10 grudnia.

Serdecznie gratuluję zwycięzcom, wszystkim uczestnikom dziękuję za udział i dobrą zabawę, a organizatorowi życzę więcej tak świetnych pomysłówUśmiech.


Anna Parys

Foto: A. Barchanowicz


PS. Dodać należy, że świeżo upieczony Mistrz zmierzył się w towarzyskim spotkaniu z panem dyrektorem Budziszem (zdjęcia w galerii niżej). Po zaciętej walce uległ panu Budziszowi, ale to nie zmienia oczywiście faktu, że to Damian jest mistrzem szkołyUśmiech.


A.S.

Przeczytano: 1276 razy. Wydrukuj|Do góry

Mistrzostwa Szkoły w bilardzie.

baner_stopka