Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie

Aktualności

10 września 2020 19:34 | Aktualności

Kiermasz podręczników używanych.

Jak co roku, wychodząc naprzeciw potrzebom uczniów i ich rodzicom zorganizowaliśmy naszej szkole „Kiermasz podręczników używanych”.

W tym roku kiermasz odbył się zgodnie zProcedurami bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19. Młodzież przynosiła  do odsprzedaży swoje podręczniki, które zgodnie z zaleceniami sanitarno-epidemiologicznymi zostały poddane kwarantannie. 9 września mogliśmy  na dużej przerwie rozpocząć kiermasz. A chętnych było znacznie więcej niż wystawionych książek. Mimo dużego zainteresowania, każdy uczeń z pomocą uczennic: Oli Łuniewskiej, Kasi Załuski i Ani Jurkiewicz (które zobowiązały się do prowadzenia kiermaszu) mógł odnaleźć potrzebne mu pozycje.

Wielu uczniów skorzystało z takiej możliwości i nabyło książki w atrakcyjnej cenie.

Przez najbliższe 2 dni istnieje jeszcze możliwość zakupu niesprzedanych podręczników.  Zainteresowanych zapraszam do  pracowni nr 5 (parter) na dużej przerwie.

Osoby, których książki nie zyskały nabywców zapraszam po odbiór do końca września, a szczęśliwych uczniów, którzy pozyskali dodatkowe środki z kiermaszu do biblioteki szkolnej po ich odbiór (Od 10.09.2020r.).

Nieodebrane do tego terminu podręczniki zostaną przekazane nieodpłatnie uczniom potrzebującym.

 

Tekst i foto: A. Sobotka

Przeczytano: 108 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

baner_stopka