Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie

Aktualności

30 marca 2020 12:51 | Aktualności

Informacja o możliwości odbioru świadectw i dyplomów po egzaminie zawodowym w styczniu 2020.

 

W sekretariacie szkoły można odbierać świadectwa i dyplomy zawodowe po egzaminie zawodowym, który miał miejsce w styczniu i lutym 2020.

 

Absolwenci kkz w kwalifikacji RL.03 otrzymują jedynie świadectwo potwierdzające kwalifikację w zawodzie (szkoła otrzymuje tylko taki dokument), zaś o dyplom potwierdzający kwalifikacje w zwodzie muszą wystąpić osobiście lub drogą pocztową do Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie, dołączając odpowiedni wniosek i świadectwo ukończenia szkoły.

Szczegóły w zakładce Egzamin z kwalifikacji na stronie lubiejewo.pl.

 

Absolwenci szkoły i kwalifikacyjnego kursu zawodowego mogą zgłaszać się po odbiór świadectw i dyplomów do sekretariayu szkoły, o ile ten dokument jest im niezbędnie potrzebny w najbliższym czasie (można go będzie odebrać w dowolnym momencie po ustabilizowaniu się sytuacji epidemicznej w kraju)


Uczniowie odbiorą dokumenty po powrocie do szkoły!

 


A. Sakowicz

 Przeczytano: 182 razy. Wydrukuj|Do góry

baner_stopka