Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie

Aktualności

26 marca 2020 18:07 | Aktualności

Próbny egzamin maturalny organizowany przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w dniach 02.04.-08.04.2020. Ważne informacje dla maturzystów!

 

 

Drodzy Maturzyści!

 

Nasza szkoła przystąpi do próbnych egzaminów maturalnych organizowanych przez CKE w dniach 02.04.-08.04.2020 roku.

Materiały obejmą zarówno arkusze w wersji standardowej, jak i te dostosowane do potrzeb uczniów z niepełnosprawnościami, które zostaną zamieszczone na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (www.cke.gov.pl) oraz na stronach internetowych okręgowych komisji egzaminacyjnych (u nas Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Warszawie - www.oke.waw.pl). 

Uczniowie po pobraniu materiałów ze strony CKE lub wybranej OKE – rozwiązują zadania w domu w takim czasie, jaki jest przeznaczony na wykonanie zadań na egzaminie, zapisując swoje rozwiązania w ustalonej przez szkołę/nauczyciela formie.

UWAGA! O tym, jakie są dopuszczalne w naszej szkole formy rozwiązywania zadań poinformujemy Was w oddzielnej wiadomości na początku następnego tygodnia.

Informacje o próbnej maturze znajdziecie pod tym linkiem lub w załączniku do tej wiadomości (są to te same informacje).

 

M. Gniazdowska, wicedyrektor

 

Przeczytano: 346 razy. Wydrukuj|Do góry

baner_stopka