Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie

Aktualności

05 lutego 2020 20:56 | Aktualności

Apel - podsumowanie I półrocza.

Okazanie wdzięczności jest najprostszą – oraz najpotężniejszą – rzeczą, jaką człowiek może zrobić dla drugiego człowieka.


Podsumowanie I półrocza roku szkolnego 2019-2020

4 lutego br. zgodnie ze szkolnym systemem motywowania i doceniania osiągnięć uczniów odbyło się podsumowanie pierwszego półrocza roku szkolnego 2019/2020.

Pan dyrektor Roman Malicki pogratulował uczniom i podziękował nauczycielom za tak znaczące osiągniecia.

Na szczególne wyróżnienie zasłużył Karol Jarząbek z klasy IIIBT, który za wyniki w nauce otrzymał stypendium Prezesa Rady Ministrów, natomiast od szkoły dyplom i nagrodę książkową.

Sukcesy odnieśli:

  • Grzegorz Zawistowski - I miejsce w II etapie VI edycji ogólnopolskiego konkursu "Indeks dla Rolnika”,
  • Emilia Chrzczonowska - II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Artystycznym im. Włodzimierza Pietrzaka pt. „Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem”, organizowanym przez Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana w Turku oraz II miejsce w ogólnopolskim konkursie ,,Powstanie Warszawskie w świadomości potomnych”,
  • Wiktoria Ciurzycka - wyróżnienie w konkursie recytatorskim: „A to Polska właśnie...”.
  • Karol Jarząbek - wyróżnienie w VII edycji Konkursu literackiego „Tu jest moje miejsce, tu jest mój dom”.


Pan dyrektor wręczył stypendia naukowe II stopnia uczniom, którzy uzyskali średnią powyżej 4,5. Stypendia otrzymali:

Agata Rusak, Anna Dzwonkowska z kl. IVPT, Natalia Maślanko i Weronika Maślanko z klasy IIIPT, Paulina Kowalczyk i Wiktoria Ciurzycka z klasy IIPT, Piotr Godlewski z klasy IIBT oraz Wiktoria Andżelika Bogucka z klasy IIIBBA.

 

Nagrody książkowe za uzyskanie średniej ocen powyżej 4,0 otrzymali:

Agnieszka Perzyna, Dominika Duda, Karolina Wilczyńska z klasy IVPT  Aleksandra Łuniewska i Patrycja Joanna Zaremba z klasy IIIPT, Maciej Wyszyński z klasy IIIBT, Aleksandra Dębek Paulina Rakowiecka z klasy IIPT, Kacper Gliński z klasy IIBT, Dominika Wróblewska i Patrycja Wojno z klasy IP4, Martyna Jessica Kulesza i Karolina Giżycka z klasy IPT, Kamil Dygas z klasy IBT, Dominik Kurpiewski z klasy IB4, Ilona Olszewska z klasy III BBA.


Nagrody książkowe i dyplomy otrzymali uczniowie za 100 % frekwencję:

  1. Anna Dzwonkowska - klasa IVPT,
  2. Katarzyna Pych - klasa IIPT,
  3. Bartłomiej Matys - klasa IB4,
  4. Kamila Mazur - klasa IBGA.

Pan dyrektor Roman Malicki wręczył też uczniom dyplomy za udział w szkoleniu warsztatowym „Dobre Praktyki Przetwórcze - zagrodowe przetwórstwo mleka” oraz za rozgrywki sportowe w bilarda i tenisa stołowego.

Wszystkim pogratulował osiągnięć, życzył dalszych sukcesów w II półroczu, a na zakończenie przypomniał o zasadach bezpiecznego zachowania podczas ferii.

 

A.Sobotka, B.Książek

Foto: A. Barchanowicz

 

 

Przeczytano: 285 razy. Wydrukuj|Do góry

Apel - podsumowanie I półrocza 2020.

baner_stopka