Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie

Aktualności

10 marca 2019 08:22 | Aktualności

„Ptaki w polskim krajobrazie jesienno - zimowym” - konkurs fotograficzny.

Przekazujemy informację Ostrowskiego Stowarzyszenie "Ludzie z Pasją" na temat knkursu fotograficznego „Ptaki w polskim krajobrazie jesienno - zimowym” oraz wydarzenia "II Noc Sów w Ostrowi Mazowieckiej" i zachęcamy do udziału:).


Oto treść informacji:

 

"Ostrowskie Stowarzyszenie "Ludzie z Pasją" przypomina, iż ostateczny termin nadsyłania zdjęć w VII Konkursie Fotograficznym pn. „Ptaki w polskim krajobrazie jesienno - zimowym” upływa 22 marca 2019 r. Regulamin konkursu oraz druk zgłoszenia można pobrać ze strony http://ludziezpasja.org/ z zakładki Nasze projekty/Konkurs fotograficzny. Szczegóły również na załączonym do wiadomości plakacie.

Ponadto Stowarzyszenie "Ludzie z Pasją" serdecznie zaprasza na II Noc Sów w Ostrowi Mazowieckiej - imprezę o charakterze edukacji przyrodniczej. Startujemy o godz. 17.30 w ostrowskich Jatkach, ul. Pocztowa 12. Wspólnie poznamy niezwykle ciekawy i różnorodny świat sów. Opowiemy Wam o poszczególnych gatunkach i biologii tych tajemniczych ptaków, zapoznamy sie z metodami badań i ochrony sów oraz dowiemy się, jak znaczącą rolę miały one w polskich legendach i kulturze. Co więcej, wyjdziemy w teren, gdzie będziemy poznawać i nasłuchiwać sowy - w samym środku wiosennej nocy. Planowane zakończenie zajęć w terenie około godz. 21.00.  

Wszystkich chętnych prosimy o zapisywanie się na Noc Sów pod adresem: stowarzyszenie.lzp@gmail.com. Osoba prowadząca zajęcia: Paweł Cieśluk. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. Uwaga: osoby niepełnoletnie zapraszamy jedynie pod opieką dorosłych. Prosimy o odpowiedni ubiór (buty w teren, ciepła kurtka) oraz zabranie ze sobą latarki.  

Szczegóły na temat II Nocy Sów znajdziecie na załączonym do wiadomości plakacie oraz na naszej stronie na fb pod adresem:  

ttps://www.facebook.com/events/2176880579228845/ 

Serdecznie zapraszamy Was do odwiedzania oraz polubienia naszej strony na fb: https://www.facebook.com/stowarzyszenie.lzp/ "

 

Paweł Cieśluk, Ostrowskie Stowarzyszenie LzP


Przeczytano: 116 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

baner_stopka