Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie

Aktualności

10 grudnia 2018 07:40 | Aktualności

Tak, pomagam! Ogólnopolska zbiórka żywności Caritas.

W dniach 8 i 9 grudnia w godz. 12:00 – 20:00 (piątek) oraz w godz. 10:00 – 20:00 (sobota) Caritas Polska we współpracy z Caritas diecezjalnymi organizuje w supermarketach, sieciach handlowych i sklepach osiedlowych w całej Polsce 13. zbiórkę żywności pod hasłem „Tak, POMAGAM!”.

Podczas zbiórki wolontariusze zbierali artykuły spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia oraz łatwe w przechowywaniu, z których placówki Caritas przygotują świąteczne paczki dla najuboższych rodzin. Produkty zebrane podczas zbiórki trafiają do rodzin wielodzietnych, osób samotnie wychowujących dzieci, bezdomnych, chorych i bezrobotnych, a także do osób pracujących, których nie stać na zakup żywności.

Nasza szkoła też włączyła się do akcji

Pomagali: Paulina Rakowiecka i Emilia Zając z kl. I Technikum Żywienia, Agnieszka Marcjaniak i Sebastian Rudnicki z kl. III Technikum Żywienia, razem z opiekunem Anną Zając.


A. Zając

Foto: FB naszej szkoły

Przeczytano: 284 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

baner_stopka