Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie

Aktualności

28 października 2018 20:22 | Aktualności

Klasa 1BT na spektaklu „Król Edyp” Sofoklesa w Ostrołęce.

Dnia 23 października 2018 r. klasa 1BT wraz z wychowawcą, panem Jarosławem Glinką i nauczycielką języka polskiego, panią Anną Wierzbowską wybrała się do Ostrołęckiego Centrum Kultury na spektakl „Król Edyp” Sofoklesa w wykonaniu aktorów Teatru Ludowego w Krakowie. Przedstawienie miało na celu poszerzenie wiedzy uczniów na temat teatru starożytnego oraz przybliżenie treści omawianej lektury „Król Edyp” autorstwa wybitnego tragika greckiego. Po 85 minutach dramatu zgromadzona publiczność nagrodziła aktorów gromkimi brawami.

Wycieczka odbyła się w ponury i deszczowy dzień, ale pogoda nie popsuła nam humorów i nie przeszkodziła w realizacji programu, m.in. Galeria Bursztynowa. Wróciliśmy bezpiecznie i spokojnie do domu. Zarówno uczniom, jak i nauczycielom podobała się wycieczka:).

 

H. Jabkowski, M. Puścian, K. Gliński, M. Podgórsk /1BT/

Foto: H. Jabkowski

Przeczytano: 375 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

baner_stopka