Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie

Aktualności

16 października 2018 17:01 | Aktualności

Wybory: do Samorządu Uczniowskiego i opiekuna Samorządu.

W dniu wczorajszym w naszej szkole odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników wyborów do Samorządu Uczniowskiego, które miały miejsce 5 października 2018r. W głosowaniu wzięło udział 93 uczniów i wszystkie oddane głosy były ważne. Po podliczeniu głosów okazało się, że rywalizacja była bardzo wyrównana, a różnice pomiędzy poszczególnymi miejscami – bardzo niewielkie.

Stanowisko przewodniczącej, którą można powiedzieć nasza społeczność wybrała jednogłośnie objęła, Julia Żyłowska z klasy 2PT.

Niewielką różnicą, bo tylko 1 głosu zostały obsadzone miejsca zastępcy przewodniczącej oraz sekretarza samorządu.

Zastępcą przewodniczącej został Karol Wójcik  z klasy 2PT, a Sekretarzem Tomasz Starszyk z klasy 1BT.

Ponadto w skład Samorządu jako jego członkowie weszli: Karol Jarząbek (2BT), Wiktoria Nietubyć (1PT) oraz Emilia Zając (1PT).

Po poznaniu nowego składu Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2018/2019, uczniowie stanęli przed kolejnym wyborem  - wyborem opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Spośród 5 kandydatów znajdujących się na liście wyborczej, każdy uczeń mógł oddać głos na jedną osobę. Po zakończeniu głosowania odbyło się komisyjne liczenie głosów. Poznaliśmy nowego opiekuna Samorządu Uczniowskiego, którym został pan Remigiusz Wasil.

Pan Dyrektor  Roman Malicki złożył gratulacje i powitał nowy Samorząd wraz z jego opiekunem, jednocześnie żegnając i kierując słowa podziękowania  do dotychczasowego Samorządu w składzie: Agata Rusak, Anna Dzwonkowska, Paweł Krysiński, Weronika Pękała oraz jego opiekunek, p. M.Falbowskiej i p. M.Gajewskiej.

Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział, głosującym za wysoką frekwencję, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy!

Podziękowania dla Agaty Rusak, Ani Dzwonkowskiej i Weroniki Pękały , które pracowały w komisji wyborczej oraz czuwały nad przebiegiem wyborów.

 

M. Falbowska

Foto: A. Barchanowicz

Przeczytano: 320 razy. Wydrukuj|Do góry

Wybory SU i opiekuna SU 2018.

baner_stopka