Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie

Aktualności

22 kwietnia 2018 21:01 | Aktualności

Okręgowa Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Sejnach.

W dniach 20-21.04.2018 roku już po raz 42 odbyły się eliminacje okręgowe Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Gospodarzem i organizatorem był Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. St. Staszica w Sejnach. Nasza szkoła również brała udział w tych eliminacjach, a jedynym naszym reprezentantem w bloku mechanizacji rolnictwa był Grzegorz Janicki z klasy IIIBT.

Po rozwiązaniu testu uczniowie przystąpili do zadań praktycznych, które zdaniem uczestników i opiekunów w tym roku były łatwe. Potwierdziła się stara zasada OWiUR, że o dobrym miejscu decyduje znajomość teorii (test). Tak było u Grześka - etap praktyczny znakomity - 55 punktów na 60 możliwych, niestety wszystko zweryfikowały wyniki testu. Tu poszło troszkę gorzej. W rezultacie podium nie było, ale była pierwsza 10.

Gratulacje dla Grześka. Mamy nadzieje, że w następnym roku wynik będzie jeszcze lepszy.:)

 

Tekst i foto: K. Markowski

Przeczytano: 264 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

baner_stopka