Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie

Aktualności

20 kwietnia 2018 21:49 | Aktualności

Uczniowie klas maturalnych poznawali tajniki aplikacji eWniosekPlus.

Do 15 maja bieżącego roku wnioski o dopłaty muszą być zlożone przez rolników w formie elektronicznej. Sluży do tego działająca on-line aplikacja eWniosekPlus, udostępniona przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Wnioski należy złożyć do 15 maja, za każdy dzień zwłoki po tym terminie dopłaty będą zmniejszane o 1% za każdy dzień.

Nasza szkoła włącza się w działania edukacyjne związane z eWnioskiemPlus. Po szkoleniu w centrali ARiMR pan Jarosław Glinka spotkał się w sali komputerowej z uczniami klas maturalnych - 4BTa i 4BTb, aby zapoznać ich z zasadami obsługi aplikacji w wersji demo. Mimo trudności technicznych (długie oczekiwanie na załadowanie programu w związku z przeciążeniem serwerow ARiMR) udało się zaprezentować najważniejsze elementy systemu.

W planach - szkolenie dla innych klas i chętnych uczniów.

 

A. Sakowicz

Foto: A. Barchanowicz

 

Przeczytano: 208 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

baner_stopka