Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie

Aktualności

27 marca 2018 16:52 | Aktualności

Nowa instalacja pneumatyczna w szkolnych warsztatach.

W dniu 27.03.2018 roku oddano do użytkowania kompletną instalację pneumatyczną w nowej hali warsztatów szkolnych (hala główna i przyległe pracownie dydaktyczne - łączna ilość przyłączy 10 sztuk).

Została ona wykonana w ramach zajęć praktycznych przez uczniów naszej szkoły pod nadzorem nauczyciela Jana Taraszkiewicza. Przeprowadzono już próbę szczelności. Instalacja jest w pełni sprawna i gotowa do użytkowania.

W trakcie prac uczniowie zapoznali się z techniką łączenia plastiku metodą zgrzewania. Nabyte umiejętności będą mogli wykorzystać w modernizacji własnych gospodarstw rolnych.

Należy nadmienić, że jest to już druga instalacja wykonana przez naszych uczniów. Poprzednią wykonano przed trzema laty w hali warsztatów nr 1 i do chwili obecnej funkcjonuje bezawaryjnie.

 

J. Taraszkiewicz

Foto: A. Barchanowicz

Przeczytano: 349 razy. Wydrukuj|Do góry

Instalacja pneumatyczna 2018.

baner_stopka