Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie

Aktualności

11 marca 2018 08:10 | Aktualności

XIV Zbiórka Żywności Caritas "TAK, POMAGAM"!

10 marca 2018 r. uczniowie naszej szkoły: Agnieszka Marcjaniak (IIPT), Agata Rusak (IIPT) i Radosław Zając (IIIPT) pod opieką pani Anny Zając wzięli udział w zbiórce żywności w jednym z ostrowskich sklepów.
"Święta Wielkiej Nocy, podobnie jak Boże Narodzenie, to szczególny czas, kiedy każdemu człowiekowi potrzebna jest bliskość drugiego człowieka. Za pomocą prostego gestu można pokazać ludziom, którzy z różnych życiowych powodów znaleźli się w  ciężkiej sytuacji, że nie są sami. Caritas pragnie na święta dotrzeć z  pomocą do jak największej liczby osób niedożywionych i żyjących w ubóstwie, aby każdy mógł cieszyć się wielkanocnym śniadaniem. Produkty zebrane podczas zbiórki trafiają do najbiedniejszych dzieci, rodzin wielodzietnych, osób samotnie wychowujących dzieci, bezdomnych, chorych i bezrobotnych, a także do osób pracujących, których nie stać na zakup żywności". /ze strony: http://caritas.pl/blog/2018/03/05/xiv-zbiorka-zywnosci-caritas-tak-pomagam/.

 

Źródło wiadomości: FB naszej szkoły

Przeczytano: 271 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

baner_stopka