Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie

Aktualności

21 lutego 2018 17:06 | Aktualności

Jeździliśmy na nartach w Rybnie:).

To juz prawie tradycja... Od kilku lat udaje się w naszej szkole organizować wyjazdy na narty na stok narciarski w Rybnie k/Łomży. W tym roku, przy sprzyjającej aurze, znowu wybraliśmy się zakosztować "białego szaleństwa".

Mimo, że wokół nie ma śniegu, na stoku leży go około 80 cm, a to za sprawą sztucznego naśnieżania i niezwykłej dbałości o dobre warunki dla narciarzy właściciela stoku.

Tym razem na narty wybrało się siedemnastu narciarzy z klas 1BT, 2BT, 3BT, 3PT oraz 4BTa wraz z trójką opiekunów (Małgorzatą Sówka, Sławomirem Przeździeckim i poszącym te słowa). Była to grupa, która już wcześniej miała trochę do czynienia z jazdą na nartach i spisała się świetnie! Wszyscy dobrze radzili sobie na wyciągu, bezpiecznie zjeżdżali ze stoku i byli bardzo zdyscyplinowani.

Zgodnie z zasadami obowiązującymi w Rybnie, mogliśmy (jako grupa) przebywać na stoku 3 godziny i wykorzystaliśmy ten czas co do minuty:).

Po nartach - wizyta w restauracji jednej z globalnych marek w Łomży i szczęśliwy powrót do domu:).

Jeśli zbierze się następna grupa chętnych (np. zupełnie początkujących kandydatów na narciarzy), chętnie zorganizujemy następną wyprawę na narty. Tylko trzeba się śpieszyć, bo zima nie trwa wiecznie:).

 

A. Sakowicz

Foto: A. Sakowicz. M. Sówka

Przeczytano: 298 razy. Wydrukuj|Do góry

Rybno 2018.

baner_stopka