Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie

Aktualności

07 lutego 2018 15:47 | Aktualności

„Jak odżywiać się zdrowo, żeby zachować zdrowie na długie lata” - spotkanie z dietetykiem w internacie.

Społeczność internatu miała przyjemność uczestniczyć 6 lutego 2018r , w spotkaniu z dietetykiem, p. Adamem Kuczyńskim. Na spotkaniu obecni byli również uczniowie naszej szkoły nie mieszkający w internacie oraz okoliczni mieszkańcy, na czele z p. Sylwią Michalik – radną gminy i organizatorką spotkania.

Każdy z uczestników mógł bezpłatnie wykonać pomiar swego ciała, a wyniki omówił szczegółowo Pan Adam. Wysłuchaliśmy wykładu na temat zdrowego odżywiania, dowiedzieliśmy jak wygląda aktualna piramida żywieniowa oraz jakie produkty powinny się znaleźć w naszej diecie, aby zachować zdrowie na długie lata.

Na koniec wykładu wychowawca z internatu podziękował p. Adamowi Kuczyńskiemu w imieniu p. dyrektora Romana Malickiego (którego niestety zatrzymały obowiązki służbowe i nie mógł być obecny na spotkaniu), za przybliżenie nam wiedzy na temat zdrowego żywienia i poświęcony nam czas.

Serdecznie dziękujemy!

 

Tekst i foto: I. Jastrzębska

Przeczytano: 315 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

baner_stopka