Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie

Aktualności

21 grudnia 2017 18:22 | Aktualności

Uchylamy rąbka tajemnicy klasy 4BTb...

Studniówka zbliża się wielkimi krokami, więc co bardziej zapobiegliwi maturzyści zajęli się... kręceniem tzw, "czołówki", czyli wstępu do filmu o studniówce opowiadającego.

Jesli ktoś w dniu wczorajszym zauważył na terenie szkoły kawalkadę ryczących traktorów dużej mocy, to teraz już będzie wiedział, że to mechanizatorzy z klasy 4BTb przybyli do szkoły tymi "potworami", aby rozpocząć zdjęcia do swojej "czołówki" i przy okazji, jak sądzę, zaimponować płci przeciwnej:).

Nasza poczciwa "30-tka" przy tych super maszynach wyglądała niepozornie, ale chłopaki bardzo ją lubią i wykorzystują do dostawy kebabów, co widać na zdjęciach:).

Rąbka tajemnicy na temat "czołówki" 4BTb uchylam za zgodą zainteresowanych.

Ciekawe, jak będzie wyglądał film ze studniówki... Niedługo się przekonamy, a teraz podziwiajmy tych wspaniałych facetów w ich fantastycznych maszynach:).

 

A. Sakowicz

Foto: M. Jaźwiński i inni

Przeczytano: 507 razy. Wydrukuj|Do góry

"Czołówka" 4BTb 2017.

baner_stopka