Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie

Aktualności

18 grudnia 2017 19:56 | Aktualności

Spotkanie z dr Dariuszem Gałaszewskim oraz zakończenie ekspozycji wystawy „W objęciach Wielkiego Brata. Sowieci w Polsce 1944–1993”.

18 grudnia gościliśmy w szkole Naczelnika Biura Edukacji Narodowej Instytutu Pamięci Narodowej dr Dariusza Gałaszewskiego, który przybliżył naszej młodzieży jedno z ważnych dla narodu polskiego wydarzeń historycznych, tzn. wprowadzenie stanu wojennego w Polsce. Był to trzeci element po przedstawieniu „Rotmistrz Pilecki. Ofiarowanie” i wystawie „W objęciach Wielkiego Brata. Sowieci w Polsce 1944–1993”, programu wychowania patriotycznego realizowanego w naszej szkole.

Pan Dyrektor Roman Malicki podziękował serdecznie za udostepnienie wystawy i interesujący wykład, który przyczynił się do popularyzacji najnowszej historii Polski, a także kreowania patriotyzmu i umacniania tożsamości narodowej.

Dziękujemy!

 

Tekst i foto: A. Sobotka

Przeczytano: 421 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

baner_stopka