Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie

Aktualności

10 lutego 2017 22:15 | Aktualności

Na kuligu...

Dwie uczennice z klasy IPT, 13 uczniów z klasy IBT oraz 5 osób z klasy IIIBTb pod opieką pani Anny Parys i moją, niżej podpisaną spędziło dzisiejszy mroźny, lecz słoneczny dzień na kuligu w stadninie koni Zygi Ranch w Ugniewie. Przez około 1,5 godziny pędziliśmy na saniach i sankach (a niektórzy często na własnych nogach za grupąUśmiech) po zaśnieżonych polach, łąkach i lasach Ugniewa i Podborza. Po powrocie najpierw rozgrzewaliśmy się gorącą herbatą przy ognisku, niektórzy suszyli ubrania, inni skostniałe dłonie i stopy, a potem zjedliśmy gorące kiełbaski. Pani Irena Szabłowska pokazała nam wyposażenie, które wykorzystywane jest na zawodach jeździeckich oraz przedstawiła głównych mieszkańców stadniny, czyli konie.

To był wspaniały dzień! Humory dopisywały, kiełbaski smakowały! I tak oto zaczęliśmy ferie zimoweUśmiech. Do zobaczenia za dwa tygodnieUśmiech.

 

Tekst i foto: M. Sówka

Przeczytano: 1575 razy. Wydrukuj|Do góry

Kulig 2017.

baner_stopka