Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie

Aktualności

09 listopada 2016 15:45 | Aktualności

„O zachowaniu się przy stole” i nie tylko…, czyli wizyta gimnazjalistów z "Czwórki" w naszej szkole.

7.11.2016 r. młodzież z ostrowskiej „Czwórki” odwiedziła ZS CKR w Lubiejewie. Dzięki gościnności gospodarzy mogliśmy zwiedzić szkołę. Nie da się ukryć - klasopracownie przedmiotowe oraz praktycznej nauki zawodu, a także warsztaty szkolne, zrobiły na nas ogromne wrażenie! Zachwyt wzbudziła zwłaszcza drukarka 3D!!! Prócz, niewątpliwie przyjemnej, peregrynacji po szkole, pod przewodnictwem pana Andrzeja Sakowicza, wzięliśmy udział w zajęciach warsztatowych poprowadzonych przez panie Małgorzatę Gajewską i Martę Falbowską na temat zasad zachowania się przy stole.

Część teoretyczną wzbogaciły zajęcia praktyczne. Okazało się, że wcale nie jest łatwo laikowi przygotować poprawnie, zgodnie z etykietą, nakrycie stołu. Tylko uważnym słuchaczom ta sztuka się udała!

Dziękujemy!!!Uśmiech

 

Tekst i foto: Anna Serowiecka, nauczycielka ZSP nr 2 (czyli popularnej "Czwórki") w Ostrowi Mazowieckiej

 

 

PS. My również dziękujemy za wizytę, miło bylo Was gościćUśmiech. I zapraszamy do szkoły przyszłych absolwentów "Czwórki"Uśmiech.

A. Sakowicz

Przeczytano: 834 razy. Wydrukuj|Do góry

Wizyta Gimnazjum nr 4 2016.

baner_stopka