Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie

Aktualności

26 października 2016 21:32 | Aktualności

Wybory do Młodzieżowej Rady Internatu.

W ubiegłym tygodniu odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Internatu. W demokratycznych wyborach wybraliśmy przedstawicieli samorządu internatu: Przewodniczącego MRI, jego Zastępcę oraz Skarbnika. Walka o te funkcje była zażarta, w internacie słychać było ostrą agitację - z próbami przekupstwa włącznieUśmiech - pojawiły się też plakaty wyborczeUśmiech.

W pierwszej turze udało się wyłonić dwie zwyciężczynie wyborów: Kasię Frąckiewicz i Ewę Grabowską. Trzeci kandydat do Rady musiał być natomiast wybrany w drugiej turze, gdyż dwaj Mateusze: Bruliński i Krawczykowski uzyskali identyczną liczbę głosów. Dogrywka przyniosła rozstrzygnięcie na korzyść Mateusza Krawczykowskiego i tym sposobem utworzyła się pierwsza w naszej historii Młodzieżowa Rada Internatu. Kasia, Ewa i Mateusz dziarsko przystąpili do pracy, której efekty objawią się już niedługo, z korzyścią dla mieszkańców internatuUśmiech.


A. Parys

Foto: I. Jastrzębska

Źródło: FB naszej szkoły

Przeczytano: 758 razy. Wydrukuj|Do góry

Wybory do Młodzieżowej Rady Internatu 2016.

baner_stopka