Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Nasza szkoła zmienia się dla Was :)::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Nasza szkoła zmienia się dla Was :)::Zapraszamy!

Zadaj pytanie

Roman Malicki - dyrektor

Zadaj pytanie, postaram się odpowiedzieć na nie jak najszybciej:). Odpowiedzi, podobnie jak pytania będą publikowane na stronie poniżej. Jeśli dodatkowo chcesz otrzymać informację na maila - podaj go (nie będzie widoczny dla innych).

Pytanie


* podaj jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź pocztą e-mail.


Zostało 2000 znaków do wpisania.


inny obrazek

Lista pytań i odpowiedzi

07 marca 2017 | XYZ

Kiedy w tym roku będą dni otwarte?

Dzień otwarty będzie w tym roku 17 kwietnia, niedługo w zakładce "Dla kandydatów" pojawią się aktualne informacje. Prosimy oo trochę cierpliwości i zapraszamy:).

07 marca 2017 | XXX

Kiedy w tym roku będą dni otwarte w lubiejewie?

Dzień otwarty będzie w tym roku 17 kwietnia, niedługo w zakładce "Dla kandydatów" pojawią się aktualne informacje. Prosimy oo trochę cierpliwości i zapraszamy:).

16 stycznia 2017 | Dzięcioł

Czemu mam 3 zagrożenia a miałem mieć 1? :( :*

Pytanie do wychowawcy i nauczycieli uczących przedmiotów, z których masz zagrożenia. Ewentualnie zapraszam do mnie w szkole, wyjaśnimy sprawę:).

09 stycznia 2017 | uczen

Witam chciałem się zapytać kiedy w tym roku szkolnym będą ferie zimowe i do kiedy ostatecznie można się poprawić jak jest się zagrozonym ocena niedostateczną ?

Ferie są od 13 do 24 lutego:). Oceny na I półrocze powinny być wystawione do 16 stycznia, zaś półrocze kończy się 20 stycznia 2017.

09 stycznia 2017 | Uczen

Czy byłaby możliwość udostępnienia większej ilości zdjęć z wigilii klasowych na fanpage naszej szkoły na fb?

FB prowadzi pani Anna Parys, przekażę jej prośbę:)

17 grudnia 2016 | Absolwent

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chciałbym źyczyć dyrekcji nauczycielom uczniom oraz pracownikom administracji zdrowych pogodnych rodzinnych świąt oraz szampańskiego sylwestra i spełnienia marzeń oraz postanowień noworocznych w nowym już 2017 roku.

Dziękujemy bardzo i wzajemnie:).

17 grudnia 2016 | uczeń

Witam . Za egzamin zawodowy poprawkowy który odbędzie się w czerwcu z części praktycznej trzeba robić opłatę ?

Jeśli zadajesz po raz trzeci lub następny - tak, ale jeszcze trzeba poczekać - do maja:)

22 listopada 2016 | Absolwent

Kiedy będą wyniki z egzaminu poprawkowego z kwalifikacji m.43 z częsci teoretycznej

25 listopada ok. godz. 13

24 listopada 2016 | uczen

Jak zrobić opłatę za mature ?

Należy wypełnić załącznik nr 26a, który dołączony jest do „ Informacji o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu maturalnego obowiązującej w roku szkolnym 2016/17”. Informacja ta znajduje się na stronie OKE lub CKE .
Do załącznika dołącza się dowód wpłaty (50 zł za każdy poprawiany przedmiot). Dokumenty te wysyła się do OKE w Warszawie. Kopie dowodu wpłaty dostarcza się do szkoły razem z deklaracją. Wpłaty dokonuje się na konto OKE w Warszawie, ale dopiero po 1 stycznia 2017 r, gdyż dopiero wtedy będzie uruchomione nowe konto.

22 listopada 2016 | Misia

Pytanie jest nastepujace kiedy i w jakich okolicznosciach mozna zapisac sie do szkoły zaocznej ? Jakie dokumenty trzeba miec ? Prosze o odpowiedz ☺

http://lubiejewo.pl/cms/14218/kursy_na_kwalifikacje

baner_stopka