Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie

Filmy

Miniatura video

Praktyki w Niemczech - podsumowanie.

Podsumowanie stażu, jaki odbyli uczniowie Zespołu Szkół CKR w Starym Lubiejewie w ramach programu "Leonardo da Vinci" w Paderborn, w Niemczech.

Zobacz film »

Miniatura video

Klasy: 1BT i 1BTN na wycieczce w Nowogrodzie i Drozdowie.

Uczniowie (i uczennice:)) z klas: 1BT i 1BTN pod opieką pań: Anny Modzelewskiej, Urszuli Sobotki i Maryli Król - Jankowskiej udali się na szkolną wycieczkę...

Zobacz film »

Miniatura video

Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości - 10.11.2011

93 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości uczciliśmy uroczystym apelem, w czasie którego czterech chłopców: Kamil Kobus, Michał Świerżyński, Dominik Kesler oraz Mateusz Mierzejewski pod kierunkiem pana Sławomira Konarzewskiego, który brał czynny udział w występie, przypomniało wszystkim zebranym trudną drogę Polski do niepodległości.

Zobacz film »

Miniatura video

Szkolenie nauczycieli w Hildesheim w Niemczech

W dniach od 23.10 do 29.10.2011 r. pięcioro nauczycieli z Zespołu Szkół CKR w Starym Lubiejewie, wraz z dziesięcioma nauczycielami z Zespołu Szkół Nr 1 w Ostrowi Maz. i pięcioma nauczycielami z Zespołu Szkół w Małkini odbyło szkolenie w niemieckim ośrodku kształcenia DEULA w Hildesheim.

Zobacz film »

Miniatura video

Konferencja Ekologiczna w Broku - 22, 23.10.2011

W dniach 22-23 października, w Broku, odbyła się konferencja zorganizowana przez Centrum Ekologii i Zrównoważonego Rozwoju w powiecie ostrowskim, połączona ze zjazdem Towarzystwa Przyrodniczego "Bocian".

Zobacz film »

Miniatura video

I Piknik Edukacyjny Szkół Rolniczych prowadzonych przez MRiRW.

Prezentacja z I Pikniku Edukacyjnego Szkół Rolniczych prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, który odbył się 1.10.2011 r. w Sokołowie Podlaskim.

Zobacz film »

Miniatura video

Wycieczka klasy 2 BTH do Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu.

Klasa 2 BTH w ramach realizacji projektu CEKiN zwiedzała Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu...

Zobacz film »

baner_stopka