Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Nasza szkoła zmienia się dla Was :)::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Nasza szkoła zmienia się dla Was :)::Zapraszamy!

Nauczyciele już nie pracujący

Lista byłych nauczycieli ZS CKR w Starym Lubiejewie (alfabetycznie).

  1. Ambroziak Jan
  2. Antecka Ewelina
  3. Bartczuk Danuta
  4. Białobrzeski Tadeusz
  5. Błoński Marian
  6. Bloch Jan
  7. Bloch Maria
  8. Bidas Maria
  9. Bidas Stanisław
  10. Bogucka Alina
  11. Borkowska Elżbieta
  12. Borkowska Aniela
  13. Brakowiecki Ryszard
  14. Brzostek Bogdan
  15. Brzostek Czesław
  16. Brzostek Jan

  17. Chaberski Wacław
  18. Chełstowska Maria
  19. Chełstowska Wanda
  20. Chełchowska - Kaczmarek Urszula
  21. Chełstowski Eugeniusz
  22. Chojnowski Andrzej
  23. Chmielewski Zygmunt
  24. Ciechowski Jan
  25. Ciejko Jan
  26. Cieśluk Izabela
  27. Cymbalak Antoni
  28. Czajkowski Stanisław
  29. Czarnacka Eugenia
  30. Czajka - Janaszek Mirosława
  31. Dobosz Tadeusz

  32. Dmoch Zofia
  33. Dmoch Andrzej
  34. Dziadosz Zbigniew
  35. Dzikowski Witold
  36. Dragon Zofia
  37. Dwilińska Hanna
  38. Duda Maria
  39. Dylewski Stanisław
  40. ks. Dylnicki Krzysztof
  41. Dziak Janina
  42. Dziak Jan
  43. Ferenc Marek
  44. Filiks Włodzimierz
  45. Galanty Mieczysław
  46. Gałek Czesław
  47. Gałązka Alicja

  48. Gałązka Zbigniew
  49. Grabiańska Maria
  50. Grabińska Alina
  51. Grabiński Tadeusz
  52. ks. Górski Kszysztof
  53. ks. Grochowski Dariusz
  54. Grochowski Kazimierz
  55. ks. Gromadzki Witold
  56. ks. Gruda Marek
  57. Gutowski Witold
  58. Heronimek Jadwiga
  59. Irmińska Irena
  60. Irmiński Ryszard
  61. Iwaniuk Jan
  62. Janusz Danuta
  63. Jasionek Grzegorz
  64. Jasiulewicz Jadwiga
  65. Jasiulewicz Kazimierz

  66. Jemiołowski ...
  67. Joński Zenon
  68. Karczmarek Urszula
  69. Karwowska Wiesława
  70. Karwowski Andrzej
  71. Kalita Krystyna
  72. Kamiński Jerzy
  73. Kapuściński Ryszard
  74. Kesler Franciszek
  75. Klecha Kazimierz
  76. Klecha Jerzy
  77. Klepacka Hanna
  78. Kmieć Czesława
  79. Koćwin Bogusław
  80. Kolosek Andrzej
  81. Kosewski Stanisław
  82. Kmieć Czesława

  83. Kowalczyk Hanna
  84. Kowalczyk Jadwiga
  85. Kowalczyk Józef
  86. Kowalska Bożena
  87. Kowalski Jan
  88. Kornacki Henryk
  89. Kornacka Jadwiga
  90. Korytkowska Halina
  91. Korytkowski Bolesław
  92. Kosiorek Andrzej
  93. Kosiorek Magdalena
  94. Kosiorek Teresa
  95. Korzeb Emilia
  96. Korzeb Eugeniusz
  97. Krajewska Barbara
  98. Krajewski Janusz

  99. Krasnodębska Krystyna
  100. Krupińska Alina
  101. Kuczyńska Czesława
  102. Kuczyński Zdzisław
  103. Kuczyński Tadeusz
  104. Krystosiak ...
  105. Kurpiowski Eugeniusz
  106. Łukawska Irena
  107. Łukawski Bogdan
  108. Łuniewska - Cyran Teresa
  109. Malinowski Marian
  110. Malinowski Waldemar
  111. ks. Malinowski Krzysztof
  112. Mańko Hanna
  113. Marcinkiewicz Grażyna

  114. Markiewicz Danuta
  115. Markiewicz Andrzej
  116. Masłowski Stanisław
  117. Mateńko Teresa
  118. Mączewski Jan
  119. Mieleszczuk Bożena
  120. Michalska Maria
  121. Michalski Czesław
  122. Mieszkowski Andrzej
  123. Modzelewski Stanisław
  124. Mrowiec Ewa
  125. Nienałtowski Stanisław
  126. Niewęgłowska-Warchoł Janina
  127. Niesłuchowski Karol
  128. Nosek Beata
  129. Nosek Jacek
  130. Reizer Jadwiga
  131. Reizer Kazimierz
  132. Okulus Barbara
  133. Olech Zofia
  134. ks. Ołów Stanisław
  135. Orych Janina
  136. Osękowski Czesław
  137. Owczarek Czesława
  138. Owczarek Henryk
  139. Ożarowska Lucyna
  140. Pachulska Antonina
  141. Pachulski Grzegorz
  142. Pasztaleniec Halina
  143. Pasztaleniec Stanisław
  144. Pawlisz Bogdana

  145. ks. Pawłowski Ryszard
  146. Pędzich Stanisław
  147. Pęziński Stanisław
  148. Pisarek Izabella
  149. Pisarek Leszek
  150. Podbielska Anna
  151. Płocharski Leszek
  152. Przastek Andrzej
  153. Przewłocki Antoni
  154. Przeździecka Janina
  155. Przeździecki Sławomir
  156. Pogorzelska Alicja
  157. Rębowska Katarzyna
  158. Rudzińska Jadwiga
  159. Rozmus Zdzisław
  160. Rojek-Grabowska Joanna
  161. Rolek Anna
  162. ks. Ryłka Arkadiusz
  163. Sadłowski Henryk

  164. Serowiecka Anna
  165. Smosarska Dorota
  166. Sobolewska Marianna
  167. Sobotka Jarosław
  168. Sobotka Urszula
  169. Sokolik Bogdan
  170. Sokolik Zofia
  171. Sorota Bogna
  172. Sorota Marian
  173. Stokarska Jadwiga
  174. Studnicka Zofia
  175. Studnicki Krzysztof
  176. Sulęcka Zofia
  177. Sulik Helena
  178. Sytniewski Zbigniew
  179. Sylwanowicz Elżbieta
  180. Szulborska Wiesława
  181. Szulborski Jan
  182. Szulborska Elżbieta
  183. Szulborska Teresa

  184. Szulborski Czesław
  185. Szulborski Wiesław
  186. Sztuc Zbigniew
  187. ks. Szurawski Artur
  188. Szczerba Bożena
  189. Szczerba Józef
  190. ks. Śliwowski Robert
  191. Świątkowska Otylia
  192. Świątkowski Czesław
  193. Świć Lidia
  194. Tajak Karolina
  195. Taraszkiewicz Aniela
  196. Tensz Wiesława
  197. Tokarska Romana
  198. Tokarski Narcyz
  199. Umiastowska Ewa

  200. Warchoł Mieczysław
  201. Wareluk Zofia
  202. Wareluk Kazimierz
  203. Wardaszka Andrzej
  204. Wardaszka Jolanta
  205. Wawrzyńska Krystyna
  206. Wawrzyński Hieronim
  207. Wąsik Sabina
  208. Wąsowska Helena
  209. Wąsowski Longin
  210. Wendler Zofia
  211. Wendler Władysław
  212. ks. Wizner Dariusz
  213. Woźniak Aleksandra
  214. Woźniak Roman
  215. Walenciuk Zbigniew
  216. Zadroga Henryk

  217. Zakrzewski Marian
  218. Zalewska Alina
  219. Zalewski Marian
  220. Zaniewski Jan
  221. Zaręba Elżbieta
  222. Zawistowski Jan
  223. Zawalich Elżbieta
  224. Zegarowski Jan
  225. Zegarowski Sławomir
  226. Ziajko Adam
  227. Żach Krzysztof
  228. ks. Żebrowski Ryszard
  229. ks. Żebrowski Zygfryd
  230. Żegliński Tadeusz
  231. Żuber Justyna
  232. Serowiecka Anna - j. angielski
  233. Jakubczyk Justyna
  234. Kacperczyk Andrzej
baner_stopka