Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Nasza szkoła zmienia się dla Was :)::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Nasza szkoła zmienia się dla Was :)::Zapraszamy!

Nauczyciele obecnie pracujący

Nauczyciele aktualnie pracujący w Zespole Szkół CKR

w Starym Lubiejewie

(w porządku alfabetycznym)

 

  1. Antoniak Stanisław – zajęcia praktyczne mechaniczne
  2. Barchanowicz Andrzej - zajęcia praktyczne mechaniczne
  3. Budzisz Tadeusz - wychowawca w internacie
  4. Falbowska Marta - przedmioty zawodowe gastronomiczne
  5. Gajewska Małgorzata - przedmioty zawodowe gastronomiczne
  6. Glinka Jarosław - przedmioty zawodowe mechaniczne
  7. Gniazdowska Monika - język angielski, wicedyrektor
  8. Gołąb Martyna - język angielski
  9. Ignatiuk - Przastek Jolanta - biologia, chemia, wychowawca w internacie
  10. Jakubczyk - Bajorek Aleksandra - wychowanie fizyczne
  11. Janusz Zbigniew - geografia
  12. Jastrzębska Iwona - przedmioty zawodowe gastronomiczne
  13. Konarzewska Maria - matematyka
  14. Konarzewski Sławomir - historia, wos
  15. Krawczyk Jolanta - język polski
  16. Król - Jankowska Maryla - język niemiecki
  17. Krysiak Jan - nauka jazdy
  18. Książek Barbara – pedagog, wychowanie do życia w rodzinie
  19. Kuczewska Monika - przedmioty zawodowe gastronomiczne
  20. Kudlak Ryszard – zajęcia praktyczne mechaniczne
  21. Malicki Roman – historia, dyrektor
  22. Markowski Krzysztof - zajęcia praktyczne mechaniczne
  23. Nassar Aleksander - zajęcia praktyczne mechaniczne
  24. Oczkowska Katarzyna - przedmioty zawodowe ekonomiczne
  25. Orych Janina – wychowawca w internacie
  26. Orych Mieczysław - przedmioty zawodowe mechaniczne
  27. Parys Anna - przedmioty zawodowe ekonomiczne
  28. Przastek Kinga - matematyka, fizyka
  29. Przeździecki Sławomir – wychowanie fizyczne
  30. Sakowicz Andrzej - informatyka, rysunek techniczny, kierownik pnz
  31. Serowiecka Anna – język angielski
  32. Sobotka Alina - bibliotekarka
  33. Sobotka Eugeniusz - zajęcia praktyczne mechaniczne
  34. Sówka Małgorzata - język niemiecki
  35. Sulęcki Zbigniew - nauka jazdy
  36. Szwech Roman - nauka jazdy, przepisy ruchu drogowego
  37. Taraszkiewicz Jan - przedmioty zawodowe mechaniczne
  38. Wasil Remigiusz - wychowanie fizyczne
  39. Wierzbowska Anna - język polski, wiedza o kulturze
  40. Zając Anna - religia
  41. Zawalich Elżbieta – matematyka
  42. Zawistowska Klaudia - język angielski
  43. Zgleszewski Daniel - wychowanie fizyczne
  44. Ziajko Adam – kierownik internatu
  45. Żach Jadwiga - przedmioty zawodowe gastronomiczne
baner_stopka