Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie::Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół CKR im. Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, w Starym Lubiejewie

Nauczyciele obecnie pracujący

Nauczyciele aktualnie pracujący w Zespole Szkół CKR

w Starym Lubiejewie

(w porządku alfabetycznym)

 

  1. Antoniak Stanisław – zajęcia praktyczne mechaniczne
  2. Barchanowicz Andrzej - zajęcia praktyczne mechaniczne
  3. Budzisz Tadeusz - wychowawca w internacie
  4. Falbowska Marta - przedmioty zawodowe gastronomiczne
  5. Gajewska Małgorzata - przedmioty zawodowe gastronomiczne
  6. Glinka Jarosław - przedmioty zawodowe mechaniczne
  7. Gniazdowska Monika - język angielski, wicedyrektor
  8. Ignatiuk - Przastek Jolanta - biologia, chemia, wychowawca w internacie
  9. Jakubczyk - Bajorek Aleksandra - wychowanie fizyczne
  10. Janusz Zbigniew - geografia
  11. Jastrzębska Iwona - przedmioty zawodowe gastronomiczne
  12. Konarzewska Maria - matematyka
  13. Konarzewski Sławomir - historia, wos
  14. Krawczyk Jolanta - język polski
  15. Król - Jankowska Maryla - język niemiecki
  16. Krysiak Jan - nauka jazdy
  17. Książek Barbara – pedagog, wychowanie do życia w rodzinie
  18. Kuczewska Monika - przedmioty zawodowe gastronomiczne
  19. Kudlak Ryszard – zajęcia praktyczne mechaniczne
  20. Malicki Roman – historia, dyrektor
  21. Markowski Krzysztof - zajęcia praktyczne mechaniczne
  22. Minga Łucja - język angielski
  23. Narewska Sylwia - przemioty zawodowe rolnicze
  24. Nassar Aleksander - zajęcia praktyczne mechaniczne
  25. Oczkowska Katarzyna - przedmioty zawodowe ekonomiczne
  26. Orych Janina – wychowawca w internacie
  27. Orych Mieczysław - przedmioty zawodowe mechaniczne
  28. Parys Anna - przedmioty zawodowe ekonomiczne
  29. Przastek Kinga - matematyka, fizyka
  30. Rzepińska Katarzyna - matematyka
  31. Sakowicz Andrzej - informatyka, rysunek techniczny, kierownik pnz
  32. Sobotka Alina - bibliotekarka
  33. Sobotka Eugeniusz - zajęcia praktyczne mechaniczne
  34. Sówka Małgorzata - język niemiecki
  35. Sulęcki Zbigniew - nauka jazdy
  36. Szwech Roman - nauka jazdy, przepisy ruchu drogowego
  37. Wasil Remigiusz - wychowanie fizyczne
  38. Wierzbowska Anna - język polski, wiedza o kulturze
  39. Zając Anna - religia
  40. Zgleszewski Daniel - wychowanie fizyczne
  41. Ziajko Adam – kierownik internatu
  42. Żach Jadwiga - przedmioty zawodowe rolnicze
baner_stopka