Witamy na stronie internetowej ZS CKR w Starym Lubiejewie :)::Nasza szkoła zmienia się dla Was :)::Witamy na stronie internetowej ZS CKR w Starym Lubiejewie :)::Nasza szkoła zmienia się dla Was :)::Witamy na stronie internetowej ZS CKR w Starym Lubiejewie :)

Nauczyciele obecnie pracujący


Nauczyciele aktualnie pracujący w ZS CKR w Starym Lubiejewie.

 

  1. Jadwiga Żach - przedmioty zawodowe gastronomiczne
  2. Jan Taraszkiewicz - przedmioty zawodowe mechaniczne
  3. Zbigniew Sulęcki - nauka jazdy
  4. Stanisław Antoniak - przedmioty zawodowe mechaniczne
  5. Krzysztof Markowski - przedmioty zawodowe mechaniczne
  6. Eugeniusz Sobotka - zajęcia praktyczne mechaniczne
  7. Alina Sobotka - bibliotekarka
  8. Tadeusz Budzisz - wychowawca w internacie
  9. Jolanta Ignatiuk - Przastek - biologia, chemia
  10. Roman Szwech - nauka jazdy, przepisy ruchu drogowego
  11. Andrzej Barchanowicz - zajęcia praktyczne mechaniczne
  12. Andrzej Sakowicz - informatyka, pkm, kierownik pnz
  13. Andrzej Kacperczyk - przedmioty zawodowe mechaniczne
  14. Maria Konarzewska - matematyka
  15. Sławomir Konarzewski - historia, wos
  16. Mieczysław Orych - przedmioty zawodowe mechaniczne
  17. Zbigniew Janusz - geografia
  18. Jolanta Krawczyk - język polski
  19. Ryszard Kudlak - przedmioty zawodowe mechaniczne
  20. Katarzyna Oczkowska - przedmioty zawodowe ekonomiczne
  21. Anna Wierzbowska - język polski, wiedza o kulturze
  22. Remigiusz Wasil - wychowanie fizyczne
  23. Barbara Książek - pedagog
  24. Małgorzata Gajewska - przedmioty zawodowe gastronomiczne
  25. Maryla Król - Jankowska - język niemiecki
  26. Anna Zając - religia
  27. Anna Parys - przedmioty zawodowe ekonomiczne
  28. Marta Falbowska - przedmioty zawodowe gastronomiczne
  29. Daniel Zgleszewski - wychowanie fizyczne
  30. Monika Gniazdowska - język angielski, wicedyrektor
  31. Małgorzata Sówka - język niemiecki
  32. Kinga Przastek - matematyka, fizyka
  33. Monika Kuczewska - przedmioty zawodowe gastronomiczne
  34. Aleksandra Jakubczyk - Bajorek - wychowanie fizyczne
  35. Jan Krysiak - nauka jazdy
  36. Jarosław Glinka - przedmioty zawodowe mechaniczne
  37. Aleksander Nassar - przedmioty zawodowe mechaniczne
  38. Justyna Jakubczyk - wychowanie fizyczne
  39. Iwona Jastrzębska - przedmioty zawodowe gastronomiczne
  40. Martyna Gołąb - język angielski
  41. Klaudia Zawistowska - język angielski
baner_stopka